Uluslararası evden eve nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat

Uluslararası Evden eve nakliyat hizmeti riski büyük olan nakliyat hizmetlerinden birisidir. Taşınan yük ev eşyalarından oluştuğundan dolayı eşyalara zararın gelmemesi gerekir. Eğer eşyalar da zarar oluşursa müşteri büyük ölçü de mağduriyete uğramış olacaktır. Nakliyat firması seçerken firmanın bir çok özelliğine göz atmanız gerekir.

Gebze içi evden eve nakliyat Öncelikle evden eve nakliyat hizmeti için başvurduğunuz firma size nakliyat hizmeti için güvence verebilmelidir. Güvence kaliteli iş sunan firmalar tarafından verilir. Firmamız DESTAN NAKLİYAT her taşımacılık hizmeti için müşterisine güvence verebilmektedir. Özellikle firmamız büyük sigorta şirketleri ile anlaşma yapmıştır. Bu anlaşma neticesin de taşımacılık öncesin de müşterilerimizin tüm eşyalarını firmamız ve bu sigorta şirketi sigorta altına alır.

Uluslararası Ev Taşıma

Darıca Evden eve nakliyat Sigortanın müşteriye yansıyacak faydası ise zararın ödenmesidir. Örneğin firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti aldınız ve eşyalarınız yeni adresine ulaşırken zarar gördü. Firmamız bu zararları tespit eder ve sigorta şirketine bildirir. Sigorta şirketi en fazla 3 iş günü içerisinde oluşan hasarın maddi bedelini müşteriye iletir.

Asansörlü Gebze Nakliyat

Sigortalı taşımacılık hizmeti kesinlikle ücretli değildir. Her hizmetimiz de sigortalı taşımacılık hizmetini sunmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirCall Now ButtonHemen Ara