Monthly Archive Nisan 2019

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kurulduğu günden itibaren %100 müşteri memnuniyetiyle çalışma hedefi içerisinde olan firmamız bugün hizmet verdiği bölgede en çok tercih firma olarak yaptığı kaliteli hizmetlere devam etmektedir.
Evden eve nakliyat büyük dikkat ve sabır gerektiren bir hizmet ürünüdür. Siz müşterilerimizin her türlü ihtiyaç ve isteklerine olumlu tepki vermek firmamızın en büyük hedeflerindendir. Evden eve taşımacılık konusunda tarafların karşılıklı anlaşması sonucunda firmamız yetkili ekspertiz göndererek eşyalarınızı inceler. Ekspertiz raporu hazırlandıktan sonra gelecek olan aracın boyutu kullanılacak ambalaj malzemeleri binanın konumuna ve katına bağlı olarak asansör hizmeti gibi konular netleştirilir. Eşyalarınız büyük bir özenle A kalite ambalaj malzemeleriyle ambalajlanır monte işlemi gerektiren mobilyalarınız alanında uzman mobilyacı tarafından sökülür. Beyaz eşyalarınız sökülerek ambalajlanır. Geniş araç filomuz sayesinde eşyalarınız özel yapım kasalı araçlarımıza istiflenir. Gideceğiniz yeni evinizde eşyalarınız büyük bir özenle yerlerine yerleştirilir. Sökülen mobilyalarınız belirlediğiniz yerlere kurularak kullanıma hazır bir vaziyette teslim edilir.
Sizlerde taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Darıca

Evden eve nakliyat sektörü büyük emek ve dikkat gerektiren bir hizmet sektörüdür.Bu sektörde yapılan işin kalitesi ve müşteri memnuniyeti büyük önem arz eder.Firmamız yapmış olduğu hizmetler neticesinde bölgenin neden en çok tercih edilen firması olduğunu göstermektedir.Güler yüzlü hizmet anlayışımız sayesinde siz değerli müşterilerine hizmet vererek sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Geniş araç filomuz deneyimli uzman kadromuz ve A kalite ambalaj malzemeleriyle teknolojik imkanları sonuna kadar kullanan firmamız taşımacılıkta oluşabilecek sorunlara en aza indirgemektedir.Kurumsal olan firmamız taşımacılık adına gerekli olan tüm yetki belgelerine sahiptir.

Son yıllarda artan korsan taşımacılık faliyetleri kurumsal olan firmaların da adının kötülenmesine sebep olmaktadır.Evden eve nakliyat hizmeti sunabilmek için K3 yetki belgesi bulundurmayan bu firmalara dikkat edilmeli ve K3 yetki belgesi bulundurmayan firmalarla taşıma işlemi yapılmamalıdır. Firmamız taşıma işlemleri yapılmadan önce ekspertiz göndererek eşyanızı inceler yüz yüze sağlanan iletişim sayesinde tarafların anlaşması durumunda taşıma sözleşmesi imzalanır ve taşımanın yapılacağı güne karar verilir. Trafiğe kapalı bir alandan taşıma işlemi yapılacaksa emniyetten gerekli izinler firmamız tarafından alınır.

Sizlerde kurumsal olan firmamızın hizmetlerinden faydalanabilmek için hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçin.

Call Now ButtonHemen Ara