Monthly Archive Ocak 2019

Huzurkent evden eve nakliyeciler

Huzurkent evden eve nakliyat vetaşımacılığın nasıl zor ve uğraş gerektiren işlemler olduğunun bilincinde olan kurumumuz hızlı ve profosyonel kadroları ile 24 saat hizmet vermektedir.Her fırsatta kalitesini gözler önüne seren kurumumuz Asansörlü taşımacılık konusundada büyük deneyimlere sahiptir lift teknolojisini ilk olarak ülkemizde uygulayan ve bu konuda gelştirmeci ve toplumu yönlendiren politika izlemenin bizlere verdiği mutluluk ile yaşamaktayız.

ekintaş gebze evden eve ilçesinde açtığımız yeni şube ile cok kısa zamanda büyük işlemler gerçekleştirmiş bulunmaktayız genel olarak eğitim ile taşıma işlemini gerçekleştiren kurum olmak isteyen şirketimiz bu kapsamda çalışmalarıı her gecen gün avrupada olan yenilikleride göz önünde bulundurrak sürdürmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi almak isteyen üşterilerimiz için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Mutlukent evden eve taşımacılık

Kocaeli ilinin en kalabalık ve en büyük ilçesinde sizlere yıllardır kesintisiz ve kaliteli hizmetler vermekteyiz Önemli olan nakliye hizmetinizi en iyi şekilde almanızı sağlamak olarak gören firmamız cok büyük yatırımlar ile sektörde dev adımlar atmaya başlamıştır bugunden itibaren asansörlü lift sistemini cok daha yaygın bir şekilde kullanmayı hedefleyen kurumumuz bu kapsamda eğitimli elemanları ile hizmetler vermektedir.En kısa zamanda kurumumuzu arayıp taşınmaları ız hakkında ayrıtılı bilgi alabilir ve planlamayı sağlıklı ve işinde uzman kişilere bırakabilirsiniz.

Gebze gibi ilçemize yakın yerlerdede ucuz ve profosyonel taşınmalar sunmaktayız önemli olan nakliyeyi nasıl ve ne şekil yaptığınız değil işinde ehli olan firmayı tercih etmenizdir.

Teknolojinin esasları doğrultusunda 7 50 metre olan minimal araçlarımız ile sorunssuz ev taşımanın garantisini sunuyoruz bizleri arayı karlı çıkın.

Taşınmalarınızı işinde uzman olmayan elllere bırakarak hep stres dolu anlar hemde maddi acıdan kayıp hissetmeyin bizi arayın sorunsuzluğun tadına varın..Ev taşıma önemli ve hassas bir iştir bu yüzden iyi düşünün iyi taşının.

Gebze evden eve nakliyat fiyatları

  • Nakliye işi yaptırmak isteyenlerin en çok yaptığı aramaların başında “evden eve nakliyat fiyatları” gelmektedir. İnsanlar evlerini taşıtacakları kişilere ne kadar ödeme yapacaklarını bilmek istiyor haliyle… Fakat asıl sorun da bu noktadan sonra başlıyor. Nakliye işi yaptığını söyleyen pek çok insan, yetki belgesi dahi olmaksızın bu işi yapmaktadırlar. Firmalaşma dahi söz konusu değilken nakliyat işine başlayan kişiler, bu alanda uzman olmayan çalışanları tercih ederek maaş bütçesinden de kar etmeyi amaçlamaları bir yana, eşyalarını taşıdıkları insanların mobilya ve diğer malzemelerine de zarar vermeyi göz önüne almış bulunmaktadırlar.
  • Kimi nakliye şirketleri bir evi taşımak için 1000 TL isteyebiliyorken, kimileri 750, kimileri de 400 TL istemektedir. Ev aynı, eşyalar aynı, yol aynı, masraf aynı… Fakat fiyat birinde 400 TL iken diğerinde 1000, hatta 1200 TL çıtasına kadar yükselebilmektedir. Peki ama bu farkın nedeni ne? Tabii ki hizmet kalitesi…
  • Kaliteli nakliye hizmeti almak istiyorsanız, cebinizi yakan fiyatlarla karşılaşabilirsiniz fakat ödeyeceğiniz birkaç yüz lira düşük seviyedeki ücret, belki de size çok pahalıya mal olacak… Kaçak nakliye işi yapan kişilerle iş yapmayarak, hatta mümkünsen onları şikayet ederek bu tarz faaliyetlerin önüne geçmek elinizde…
    Kurumsallaşmış nakliye şirketleri ile çalışarak bahsettiğimiz bu sorunların üstesinden gelebilir, ya da ucuza mal etme yolunu tercih ederek tüm eşyalarınızı riske atabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde… Fakat küçük bir hesap yapıldığında, yakın mesafe ev taşıma hizmetinin dahi en azından 600 TL civarında tuttuğunu siz de görebilirsiniz.

Darıca evden eve nakliyat Yetki belgesi

Darıca Evden eve nakliyat şirketlerine işiniz mi düştü? O zaman bu yazıyı okumanızda yara var zira pek çok insan evden eve nakliyat şirketleri tarafından mağdur edilmektedir. İnsanların bilmemelerinden kaynaklanan sıkıntılardan yararlanmasını iyi bilen nakliyat firmaları, bu eksikliği dolandırıcılıkları ile doldurmaya çalıştıkları için müşteriler de haliyle yapılan işten memnun olamıyor…

Peki hangi nakliye şirketleri ile çalışmalı ya da çalışmamalı? Nakliye firmalarının alanında uzman olup olmadığını nasıl anlaşılır çoğu kişi bilmediğinden, bu konu hakkında sizleri bilgilendirelim istedik. Birkaç yıl önce uygulamaya konulan yasa çerçevesinde artık evden eve nakliye şirketlerinin yetki belgesi bulundurması zorunluluğu var.

Nakliyecilerin bulundurması gereken K1 ve K3 belgeleri birçok nakliyat şirketinde yok aslında… Bu belgeler, bir nevi kalite göstergesi olarak lanse edilse de günümüzde 1000 TL veren herkesin K1, 5000 TL veren herkesin de K3 belgesi aldığı düşünüldüğünde, aslında bu yetki belgelerinin kaliteli hizmet anlayışının bir kanıtı olarak kullanılamayacağı aşikar.
Fakat bu belgelere sahip olmayan nakliye şirketleri de işlerinin ne kadar ehlidir varın siz düşünün. K1 ve K3 belgeleri her şey demek olmayabilir fakat bu belgelere sahip olmadan nakliyecilik yapan kişiler, yetkisiz bir şekilde taşımacılık yapmaktadırlar.

“Ucuz etin yahnisi” misali, bu belgeleri olmadan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinin belki hepsi kalitesiz hizmet sunmaz fakat tamamına yakınının hizmetinden genellikle memnun kalınmaz

Call Now ButtonHemen Ara